Z nami w grupie

AdAgri

AdAgri to agencja reklamowa wyspecjalizowana w rynku rolniczym. Pracuje na nim od wielu lat, dzięki czemu dobrze go rozumie.

AdAgri stawiamy na wiedzę, kreatywność i profesjonalizm. Buduje nowoczesne strategie komunikacji w oparciu o dokładną analizę firmy i otoczenia.

Ad Agri nam firmy z każdego obszaru rolnictwa – producenci maszyn rolniczych i budowlanych, nawozów, pasz dla zwierząt i wielu innych. Ich zadowolenie i widoczne efekty potwierdzają, że jesteśmy skuteczni. Wyróżniamy markę wśród konkurencji i wspieramy prowadzone przez nie działania. Budujemy zadowolenie naszych klientów.

Kliknij i poznaj www.adagri.com

AgroFoto.pl

AgroFoto.pl to największy portal rolniczy w Polsce.

Został założony w 2006 roku przez rolnika z krwi i kości - Jacka Skowrońskiego. Jako Martin&Jacob bardzo chcieliśmy być częścią tego fantastycznego projektu i nasze marzenia spełniły się w 2009 roku.

Dzisiaj AgroFoto.pl to dynamicznie rozwijający się portal, skupiający każdego miesiąca blisko pół miliona rolników, który klikany jest kilkanaście milionów razy. 

Swoim użytkownikom daje to, czego najbardziej pragną i oczekują - pięknych rolniczych zdjęć i praktycznej wymiany opinii na każdy temat, która jest pomocna w prowadzeniu gospodarstwa.

Kliknij i poznaj www.agrofoto.pl