O nas

O nas

Firma Martin & Jacob powstała w 2001 roku przyjmując strategię zorientowaną na rynek rolniczy. Jest pierwszą w Polsce agencją marketingową specjalizującą się w rolnictwie.

Podstawową działalnością operacyjną Martin & Jacob jest świadczenie usług badawczych, analitycznych oraz konsultingowych w sektorze agrarnym.

Wśród klientów spółki są polskie i międzynarodowe koncerny jak również lokali dystrybutorzy.

Martin & Jacob od wielu lat dostarcza informację i wiedzę o sytuacji i potencjale biznesowym polskiego rolnictwa wspierając się autorskimi projektami badawczymi i analitycznymi, między innymi:

- Agribus - pomiar kondycji społecznej i ekonomicznej polskich gospodarstw, pierwsze badanie Agribus zostało przeprowadzone już w 1999 roku,

- AgriTrac - standard branżowy z zakresie pomiaru udziału rynkowego traktorów i przyczep rolniczych

- Agrinet24.pl - internetowe badania rolników.

Martin & Jacob wspólnie z powiązanymi firmami AdAgri (agencja reklamowa wyspecjalizowana w rynku rolnym) oraz AgroFoto.pl (największy w Polsce portal rolniczy) w chodzi w skład Grupy Martin & Jacob.

Spółka jest inicjatorem i organizatorem pierwszej w Polsce Konferencji Komunikacji Marketingowej w Rolnictwie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.